VELİLERİMİZİN GÖRÜŞLERİ

Taylan Hocam merhaba,
Varlığından bir tesadüf eseri haberdar olduğumuz İTK Yelken Kulübünün oğlumuz Tanay BUTUR aracılığıyla üyesi olmaktan son derece mutluyum. Anne-baba olarak Tanay'ın kulübe kursiyer olarak katılımıyla birlikte yaşadığı fiziksel ve mental gelişmeleri kısa sürede gözlemlemenin mutluluğu içerisindeyiz. Bunun yanında yelken sporundan aldığı zevk ve kazandığı özgüven sayesinde mutluluk katsayısı artarak, sorumluluk sahibi bir çocuk haline gelmektedir.
Ne yazık ki, imkan olduğu halde tanıtım yetersizliği nedeniyle pek az velimiz konudan haberdar olabilmekte, belki de çok başarılı olabilecek potansiyel yelken sporcuları bu olanaklardan faydalanamamaktadır.
Pedogojik yaklaşımınızın ve profesyonel spor anlayışınızın çocuklarımız için büyük bir şans olduğunu düşünüyoruz.
Bu nedenle İTK Çiği Şubesinin bir velisi olarak, okulumuzda tanıtım ve bilgilendirme toplantıları düzenleyerek, kulüp olanaklarımızdan daha fazla öğrencimizin faydalanması sağlanmalıdır. Emekleriniz ve kazandırdıklarınız için sonsuz teşekkürler ederiz.

Saygılarımızla,
Seda-Nafih BUTUR

Merhaba Taylan Bey,
Oncelikle 2011 yaz sezonu boyunca çocuklarımız için gostermiş olduğunuz büyük özveriye çok teşekkür ederiz. Lara bu yaz bir önceki yaz sezonlarina kıyas ile çok daha disiplinli ve öğretici bir dönem yaşadı.
Yelken sporuna 4 yildir devam etmesine rağmen özgüveni ve becerileri bu dönemde sayenizde büyük bir gelişim gösterdi. İnanıyoruz ki sizin öncülüğünüzde bir çok başarıya imza atacak Lara.
Lara'nin kişisel ve fiziksel gelişimi için yelken sporunu tercih etmiş olmasi beni ve eşimi çok mutlu etti. Kızımızın bu sporu en başarılı şekilde yürütebilmesi adına bir çok araştırma yaptık. Ancak gördük ki, ITK Yelken Kulübü sizin ve ITK Yöneticilerinin özverisi sayesinde bunca zorluğa rağmen çocuklarımız için elinden gelen her tür fedakarlığı yapıyor. Bizler de Aileler olarak sizinle iş birliği içinde olmaktan büyük sevinç duyuyoruz.

Saygılarımızla,
Pınar-Lara-Taylan Bora

Sayın Taylan Koköz

Çocukları deniz ve yelkenle tanıştırmak, oyun artı eğlence ile birlikte denizcilik ve yelkenciliği öğrenebilmeleri için hazırlanmış olan optimist kursunun, büyük bir fırsat olduğunu düşündüğüm için oğlum Tunç Erdoğanlar'ın bu kursa katılmasını destekledim. Bu süre içerisinde Tunç'un daha fazla sorumluluk aldığını, kendine güveninin ve görev paylaşımının artığını gözlemledim. Deniz ve rüzgar gibi doğa olayları ile başa çıkabilmek ve onlardan faydalanabilme, onların sosyal hayatlarındaki olaylara da farklı bakmalarına yardımcı olacaktır. Doğru zamanda doğru kararı verip uygulayabilme, doğa ile uyumlu bir yaşam sürebilme becerisinin, yelken sporunun tadına vararak öğretilmesini sağlayan Taylan öğretmenin, öğrencileri ile iletişiminindeki başarısınında bu sporu çocuklara sevdirdiğini düşünüyorum.

Saygılarımla,
Tuğba Erdoğanlar

Copyright © 2011 Tüm Hakları Saklıdır. İTK Yelken Kulübü İzmir Özel Türk Koleji İştirakidir.
Web: İ-Akademi Proje Birimi - Önerilen Tarayıcılar:

Firefox Chrome Opera Safari